Positionera dig i aktier innan köparna rusar in
Som du kanske vet så är Stockpickers mål är att hjälpa dig som prenumerant att göra bättre aktieaffärer och hos oss pågår det en ständig utveckling för att nå våra högt uppställda mål.
Nu är det vår tradingprodukt Swing Traders tur att uppdateras och från och med på måndag lanserar vi en stor nyhet som vi hoppas ska kunna hjälpa dig att göra bra kortsiktiga affärer. Vi är medvetna om att många av er lever ett hektiskt liv vilket gör att aktiehandeln behöver vara tidsbegränsad och strukturerad. Nyheten som lanseras på måndag ska förhoppningsvis göra det ännu enklare och ta liten tid i anspråk.
Vi lanserar på måndag bevakning av börsens mindre bolag och redan innan börsöppningen kommer du att få en lista med aktier som vi anser vara köpvärda. Förhoppningsvis ska vi snabbt kunna positionera oss i aktier innan köparna rusar in.
Vi kommer bara släppa in 100 stycken användare per vecka till att börja med för att försäkra oss om att affärscasen inte blir kursdrivande. Så ta chansen att vara en av dessa och var med från början.
Låter detta intressant kan du läsa mer här.
ps. Våra befintliga prenumeranter har i denna vecka redan kunnat stänga affärer med +18%, +9% och +22%.